Αφάντου : 14/11/2016

ΘΕΜΑ: Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κατάθεση οικονομικής προσφοράς σχετικά με εκπαιδευτική εκδρομή στον κινηματογράφο 9D «Throne of Helios» και στην Πινακοθήκη Ρόδου.

Σχετικά: Α.Π. 129287/Γ2/2011 Υ.Π.Δ.Β.Μ.Θ. (ΦΕΚ 2769/τ.Β΄/02-12-2011) με θέμα ‹‹Εκδρομές Μετακινήσεις μαθητών Δημοσίων και Ιδιωτικών σχολείων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης εντός και εκτός της χώρας››

Το Γυμνάσιο Αφάντου προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος προς τα τουριστικά γραφεία, για τη μετακίνηση μαθητών του σχολείου στο πλαίσιο εκπαιδευτικής εκδρομής στον κινηματογράφο 9D «Throne of Helios» και στην Πινακοθήκη Ρόδου.

. Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί στις 07/12/2016 ημέρα  Τετάρτη. Στην εκδρομή θα συμμετέχουν 21 μαθητές του σχολείου και 2  εκπαιδευτικοί.

1) Αναχώρηση στις  08:30  από το Γυμνάσιο Αφάντου.

2) Επιστροφή στη 13:00.

Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν με εξουσιοδοτημένο εκπρόσωπο ή ταχυδρομικά, αρκεί να διασφαλιστεί ότι θα έχουν παραληφθεί από το Γυμνάσιο Αφάντου από τις  14/11/2016 έως τις  16/11/2016 και ώρα 12:00.

• Τα λεωφορεία που θα είναι στην διάθεση των μαθητών για την μετακίνηση τους θα πρέπει να διαθέτουν όλες τις προβλεπόμενες από την κείμενη νομοθεσία προδιαγραφές ( ελεγμένο από τα ΚΤΕΟ, έγγραφα καταλληλότητας οχήματος, επαγγελματική άδεια οδήγησης, ελαστικά σε καλή κατάσταση, πλήρως κλιματιζόμενα κλπ.) και όλες τις προϋποθέσεις ασφαλείας για μετακίνηση μαθητών (ζώνες ασφαλείας, έμπειροι οδηγοί κλπ.)
  • Υποχρεωτική Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή.
  • Η αντιμετώπιση της περίπτωσης μη πραγματοποίησης της εκδρομής στις προβλεπόμενες ημερομηνίες λόγω ανωτέρας βίας ( αντίξοες συνθήκες κλπ.)
  • Με την προσφορά να κατατεθεί υπεύθυνη δήλωση ότι το Γραφείο Τουρισμού διαθέτει ειδικό σήμα και άδεια λειτουργιάς από τον ΕΟΤ σε ισχύ.
  • Επί πλέον στο φάκελο της προσφοράς πρέπει να υπάρχει απαραιτήτως CD με την προσφορά σε ηλεκτρονική μορφή doc ή pdf) για να είναι εύκολη η ανάρτηση της στο διαδίκτυο.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΛΥΡΩΝΗ ΑΙΜΙΛΙΑ

Αφήστε το σχόλιό σας

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *